تماشای آنلاین فیلم اروتیک: بده بستان 1995 Trade Off

تماشای فیلم اروتیک: بده بستان 1995 Trade Off

جستجو

استفاده از سایت ایران ویدز برای همگان 100% رایگان می باشد و برای تماشای فیلمها، هیچگونه نیازی به ثبت نام، شماره موبایل و .... نیست

فیلم اروتیک: بده بستان 1995 Trade Off

توجه:
تمرکز سایت ایران ویدز بر روی پخش آنلاین و تماشای فیلم و ویدیو است، اما امکان دانلود فیلمها نیز در پلیر سرور 2 وجود دارد. در صورتیکه در دانلود فیلمها دچار مشکل هستید، لطفا بخش راهنمای تصویری دانلود فیلم از پلیر را مطالعه کنید.
امتیاز:
خیلی بدبدمتوسطخوبعالی (22 رای)
Loading...

فیلم بزرگسالان

فیلم سکسی آمریکایی

توجه: این فیلم دارای صحنه های برهنگی است و تماشای آن به اشخاص زیر 18 سال توصیه نمی شود.

نام فیلم:

بده بستان Trade Off
Trade Off فیلم سکس

خلاصه فیلم:

تام و کارن زوجی هستند که از زندگی شان راضی نیستند و می خواهند طلاق بگیرند. در یک بار تام با زنی به نام جکی آشنا شده و به زنش خیانت می کند. جکی هم از شوهرش رضایت ندارد و به تام پیشنهاد می کند که هر کدام از آن دو، همسر دیگری را به قتل برساند و …
ژانر:  جنایی، درام، عاشقانه، اروتیک
زبان: انگلیسی
نکته 1: برای پخش آنلاین فیلمها از مرورگر کروم (هم در موبایل و هم در کامپیوتر) استفاده نمایید و دقت نمایید که پلاگین مسدود کننده تبلیغات مرورگر شما غیر فعال باشد. در غیر این صورت، فیلم پخش نمی شود.
نکته 2: در صورتی که سرعت اینترنت شما پایین است، پس از پخش ویدیو، آن را برای مدت 30 ثانیه تا یک دقیقه متوقف کنید و سپس مجددا ویدیو را پخش کنید تا فیلم بدون قطع شدن پخش گردد.
نکته 3: برخی پلیرهای زیر، قابلیت کاهش کیفیت فیلم برای پخش مطلوب در سرعتهای پایین تر اینترنتی را دارند. در صورت عدم عملکرد مناسب سرور پخش اصلی توصیه می شود از سرور پخش کمکی استفاده کنید.
برای پخش فیلم، آگهی روی پلیر را ببندید و یکی از سرورهای پخش را انتخاب کنید:

پخش آنلاین

X

Trade Off (1995)|Sex Movie|Full Movie 1995/

Tom and Karen are unhappy, planning to divorce after they sell their house. At work, a ruthless colleague is pushing Tom aside. At a bar, Jackie enchants him, and they begin an affair. She complains of an abusive husband, he complains of unfulfilled dreams. She suggests that each murder the other’s spouse. When Karen drives her car off a bridge and no body is found, Jackie claims credit for murder and pushes Tom to do his share. He’s appalled, but after her husband beats her again, Tom’s resolve stiffens and he heads to her place; her husband’s identity surprises him. Meanwhile, in the background, are a dutiful cop, a dogged insurance agent, and a neighbor in trouble.

Director: Andrew Lane
Writers: Ed Fitzgerald (as Edmund Fitzgerald), Paul Koval
Stars: Theresa Russell, Adam Baldwin, Barry Primus

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات