1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون رای)
Loading...

هیجان انگیز ترین کاربردهای اهن ربا در زندگی روزمره

آهنربای معمولی و الکتریکی در انواع وسایل مدرن که روزانه با آن ها سروکار داریم وجود دارد.حالا ما امروز در این ویدیو میخواهیم شمارا با چندین تا از کاربردهای بسیار جالب اهن ربا اشنا کنیم که مطمنا براتون بسیار جذاب و کاربردی خواهدبود. پس این ویدیوی هیجان انگیز رو از دست ندید و یادتون نره مارا لایک ، شیر و سابسکرایب کنید.

استفاده از آهنربا در نصب پوستر و عکس ها
برای این که پوستر ها ، عکس ها و اشیایی که قصد دارید به دیوار نصب کنید آسیب نبینند ، مثلا مجبور نباشید آن را سوراخ کنید و یا به صورت مستقیم به چسب آغشته کنید، از آهنربا استفاده کنید.آهنربا را به پشت بچسبانید و از این طریق به پوستر متصل کنید.
توجه کنید که عکس یا پوستر شما درصورتی به سطوح متصل میشوند که سطح مربوطه پوششی از رنگ های متالیک داشته باشد.

استفاده از آهنربا برای تمیز کردن سطوح دور از دسترس
برای سطوحی که دسترسی به آن ها مشکل است ، از آهنربا استفاده کنید.به عنوان مثال برای تمیز کردن آکواریوم که دسترسی مستقیم به همه ی بخش های آن وجود ندارد میتوانید از اسفنج ابری که در آن آهنربا به کار رفته باشد استفاده کنید.

با استفاده از دو آهنربا برای پاک کردن قسمت دور از دسترس و حرکت دادن آهنربای اول،همزمان اسفنج آهنربایی شما نیز در داخل شیشه حرکت کرده و داخل آن را پاک میکند

استفاده از آهنربا برای قرار دادن لپ تاپ
گرچه استفاده از وسایل مغناطیسی در کنار وسایل الکتریکی مثل لپ تاپ توصیه نمیشود ، اما برخی شرکت ها نظیر اپل ، استفاده از آهنربای ضعیف را در اطراف لپ تاپ و محصولات خود بلامانع می داند ، می توانید از قطعات آهنربا برای نگه داری راحت تر و ثابت کردن لپ تاپ بر روی سطح استفاده کنید.

ساخت استیکرهای آهنربایی برای سطوح یخچال و فریزر
با استفاده از آهنربا ، هر استیکر ، عکس ، قاب کوچک سبک و هرچیزی از این دست را می توانید به راحتی به سطح یخچال یا سطوح مشابه بچسبانید.با این کار هم سطح مورد نظر دچار خش خوردگی نمیشود و هم می توانید از کاردستی خود لذت بیشتری ببرید.

استفاده از آهنربا برای نگه داری خودکار
گاهی به دلیل قرار گرفتن خودکار در معرض محیط های سرد و یا عدم استفاده در مدت زمان طولانی ، جوهر خودکار از پیوستگی خارج می شود و قابلیت این را که روان با آن ها بنویسیم از دست میرود.برای این که بتوانید این پیوستگی جوهر را به حالت اولیه خود برگردانید ، چند قطعه آهنربای متناسب با سایز لوله خودکار تهیه و بالای آن ها قرار دهید . با این کار از خشک شدن خودکار

بازدید: 24