1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون رای)
Loading...

عجیب ترین و مرموز ترین اتفاقات تاریخ بشر را بشناسید

سلام به شما سروران گرامی که همیشه با کانال محبوب تون “پرشین تی وی ” همراه هستید.امروز میخواهیم با بیان عجیب ترین اتفاقات تاریخ بشریت شما رو در جای خودتون میخ کوب کنیم. پس با ما باشید تا پایان و این ویدیوی جذاب رو از دست ندید.اگر اولین باره که کانال پرشین تی وی رو تماشا می کنید کافیه مارا سابسکرایب کرده و دکمه زگوله را فشار دهید تا بیننده ویدیوهای بعدی ما باشید.
زندگی مشابه دوقولوها
این دوقلوها که متولد اوهایو بودند بدون اینکه از وجود یکدیگر باخبر شوند، در همان کودکی از یکدیگر جدا شدند. زندگی این 2 برادر شباهت بسیاری عجیبی نسبت به‌ هم دارد؛ هر دو آنها به سرپرستی گرفته شده بودند، هر دو افسر پلیس بودند، با زنی به نام لیندا ازدواج کرده بودند، پسرانی به نام جیمز آلن (James Allan) داشتند و همچنین سگی به نام توی (Toy) داشتند. بعد از اینکه این دو برادر از همسران خود جدا شدند، هریک با زنی به نام بتی ازدواج کردند.

دوشیزه ی غرق نشدنی
ویولت جیساپ (Violet Jessup) از خوش شانس‌ترین زنان تاریخ است. او به عنوان مهماندار هواپیما و پرستار در کشتی آر.ام‌.اس المپیک (RMS Olympic) حضور داشت که بعد از برخورد با زیردریایی اچ‌ام‌اس هاوک (HMS Hawke) غرق شد. او در کشتی بریتانیایی نیز بود که در اثر برخورد با مین دریایی غرق شد. همچنین در کشتی تایتانیک نیز که در اثر برخورد با کوه یخی غرق شد، حضور داشت. او از تمامی این حادثه‌ها جان سالم به در برد و جای تعجب نیست که لقب «دوشیزه غرق نشدنی» را به او داده‌اند.

تناسخ ارواح
انزوز فراری (Enzo Ferrari) بنیانگذار شرکت فراری، در آگوست سال 1988 درگذشت. بعد از گذشت یک ماه از درگذشت فراری، مسعوت اوزیل (Mesut Özil)، بازیکن فعلی آرسنال، متولد شد. اگر به تصاویر این دو به دقت نگاه کنید شباهت زیادی را در آنها می‌بینید. آیا اتفاق عجیب تصادف است یا اینکه تناسخ ارواح شکل گرفته است؟!

بازدید: 35