1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون رای)
Loading...

شرم اور ترین و عجیب ترین ازدواج ها

ازدواج یک امر دیرینه و یکی از مقدس ترین سنت هاست که از گذشته تا بحال حفظ شده است ولی امروزه شاهد ازدواج های عجیبی هستیم که با شنیدن آنها شوکه خواهید شد دراین ویدیو قصد داریم شما را با عجیب ترین ازدواج های جهان که تاکنون رخ داده آشنا کنیم پس لطفا در ادامه با ما همراه باشید و شیر و کامنت یادتون نره و زنگوله را روشن کنید
1- مهجبین حسن – ازدواج با بازی ویدئویی
Tetris یکی از بازی های قدیمی است که در دهه گذشته هر یک از ما با این بازی متفاوت دارای خاطرات متعددی هستیم که شاید در طول روز تمام وقت خود را صرف از بین بردن آجرهای رنگی و چند تکه آن در بازی می نمودیم که بسیار سرگرم می شدیم. اما این عشق و علاقه به بازی Tetris نسبت به خانم " مهجبین حسن " قابل مقایسه نیست چرا که وی اخیرا اعلام کرد که قصد ازدواج با این بازی جذاب را دارد و هم اکنون در حال برنامه ریزی برای آن می باشد.

این خانم 20 ساله اخیرا به ماشین حساب و آیپد نیز علاقه مند شده است .
2- پاسکال سلیک – ازدواج با ملافه
یک خانم حدودا میان سال قصد ازدواج با یک ملافه را دارد که طبق ادعای خود " وجود عواطف و احساسات صمیمانه " میان او و ملافه است که به همین دلیل در حال برنامه ریزی برای انجام این امر است!
از این رو خانم پاسکال سلیک 49 ساله با فراهم ساختن زمینه ازدواج با ملافه است و کارت عروسی عجیب خود را برای ارسال به دوستان و آشنایانش منتشر نموده است.
وی نظر خود را این گونه گفت: رابطه من با ملافه ام جزء طولانی ترین و صمیمی ترین رابطه های من هستند که تا کنون توانستم برقرار سازم

3- آماندا لیبرتی – ازدواج با لوستر
یکی دیگر از عجیب ترین ازدواج هایی که ما قصد داریم شما را با آن آشنا سازیم ازدواج عجیب خانم آماندا لیبرتی 33 ساله با 25 لوستر که برای خرید آن ها بیش از صدها پوند هزینه نموده و بصورت اینترنتی خریداری نموده است.

با این وجود او تمام طول شبانه روز خود را صرف تماشای لوسترهایی که به آنها علاقمند است می نماید. از این رو وی همانند دیگر موارد این لیست به جای عاشق شدن با هم نوع خود، به اشیاء علاقمند شده است!
4- آماندا راجرز – ازدواج با سگ
عشق و علاقه به حیوانات و بخصوص سگ ها می تواند گاهی به بیشترین میزان خود برسد .خانم آماندا راجرز نیز جز این دسته از انسان ها است که در سال 2012 میلادی با سگ مورد علاقه اش ازدواج کرد.

بازدید: 32