1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون رای)
Loading...

ده تا از جذاب ترین شخصیت های زن در بازی های ویدیوی |مد و زیبایی

امروز در این ویدوی قصد داریم تا به معرفی ده تا از جذاب ترین شخصیت های زن در بازی های ویدیوی بپردازیم که مطمنا براتون جالب خواهد بود. این شخصیت های زن در بازی های ویدیویی بسیار زیبا، باهوش و قوی هستند، بنابراین نباید گول ظاهر فریبنده شان را بخورید.حالا در ادامه باما باشید و جایی نرید و اگه کانال پرشین تی وی رو سابسکرایب نکرده اید مارا سابسکرایب کرده و دکمه زنگوله را نیز فشار دهید.همچنین برای حمایت از ما لطفا لایک و شیر وکامنت نیز فراموش تون نشه.

۱۰. کیتانا
پس از آفرینش سری دوم این بازی، کیتانا با ظاهر زیبا و شخصیت پیچیده خود، در این چندگانه به نماد جنسیت زن تبدیل شد. و در عین حال یکی از شناخته شده ترین شخصیت های زن بازی ها می باشد. با اینکه او حدودا ۱۰،۰۰۰ ساله است اما هنوز زیبا و جوان می باشد.
۹. آنا ویلیامز

او جذاب، دلفریب و خوش لباس است و اندام زیبایش را به رخ می کشد. تاکتیک های مبارزه او هر دشمنی را به زانو درمی آورد. او یک زن بد و جذاب است و تکنیک های مرگبارش تمام دشمنان را می ترساند.

۸. نینا ویلیامز

یک زن بلوند جذاب اما قدرتمند و مرگبار که برخلاف خواهرش آنا که همیشه تلاش می کند جذاب به نظر برسد، ذاتا جذاب و فریبنده است. او نماد کامل جذابیت و سرد بودن است.

۷. چونی لی

دختر محبوب چینی با پیراهن آبی که نماد بازی مبارزه و یکی از زنان برتر دنیای بازی محسوب می شود. پاهای ماهیچه ای و فرز او می توانند با سرعت نور حرکت کرده و قربانی را از پا دربیاورند.

۶. کاسومی

او نه تنها اندام بسیار جذابی دارد بلکه لگدهای پرسرعت او و حملات مرگبارش هر دشمنی را به راحتی شکست می دهد. این دختر ۱۷ ساله بلوند علاوه بر اینکه یک مبارز بامهارت است، یکی از جذاب ترین اندام های دیجیتالی تاریخ را نیز دارد.

۵. ماریگان آنسلند

شخصیت خاص چندگانه ماریگان با زیباترین بال های ممکن که عقایدتان درباره زیبایی را تغییر می دهد. نام او از یک الهه الهام گرفته شده و با دیدن عکس او به دلیل این نامگذاری پی می برید. او تکنیک های جادویی داشته و می تواند بال های خود را به سلاح و سپر تبدیل کند.

۴. ایوی ولنتاین

دختر یک دزد دریایی که با هیکل زیبا، شمشیر شلاقی و پوشش خاص خود، هم بیننده را مشتاق کرده و هم او را می ترساند. در حقیقت نمی توان گفت ظاهر زیبایش بیشتر به چشم می آید یا توانایی های مبارزه اش. اگر ظاهرش توجهتان را

بازدید: 106