1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 رای)
Loading...

جذابیت جنسی خودتون رو اینجوری افزایش بدید

با سلام به شما همران و سروران گرامی
امروز باشماییم با یک ویدیوی جذاب دیگه که امیدوارم ازش خوشتون بیاد.در این ویدیو قراره رازهای جذابیت جنسی رو براتون فاش کنیم که مطمنا با به کار بستن انها تحولات بزرگی رو در زندگی مشترک تون شاهد خواهید بود. پس لطفا دراین ویدیو با ماباشید و این ویدیوی دیدنی رو از دست ندید.و مطمنیم که همچنان مثل همیشه لایک و شیر وکامنت یادتون نمیره و اگه بار اوله که به کانال پرشین تی وی میاید برای دیدن ویدیوهای بعدی ما ان را سابسکرایب کنید.

1. خوب بپوشید تا جذاب بمانید
بیایید روراست باشیم، خیلی از ما برای دیگران لباس می پوشیم چون می خواهیم اثرگذار باشیم. اما بهتر است از امروز برای خودتان لباس بپوشید. هرچیزی که حس خوبی به شما می دهد، به تن کنید و نسبت به لباس و بدن خود حس خوبی داشته باشید.
2. آرام، کم و با لذت غذا بخورید
غذا یک تجربه نفسانی است به این معنا که باید از آن لذت ببرید. با در نظر گرفتن بو، طعم، رنگ و بافت مواد غذایی این لذت می تواند بیشتر هم بشود. یک وعده غذایی خوب می تواند حس خوبی از زندگی به شما بدهد و این باور را در شما ایجاد کند که همه چیز در زمان حال اتفاق می افتد و فوق العاده است.
3
اگر قرار باشد هر روز رابطه‌ی شما به یک شکل باشد، هم شما و هم همسرتان به مرور از وقت گذراندن با هم خسته خواهید شد. سعی کنید در همه چیز تنوع ایجاد کنید. زمان، شکل و مکان رابطه تان را هر از چندی تغییر دهید. او را شگفت زده کنید. بگذارید هر روز قبل از دیدن شما با خودش فک کنه و بگه «امروزه چه خوابی برام دیده؟»
10. ظاهر زیبا
جذابیت ظاهری اولین چیزی است که شما را به هم جذب کرده است. سعی کنید این جذابیت را حتی بعد از ازدواج هم حفظ کنید. سعی کنی هر روز زندگیتان مانند روز اول آشنایی پرهیجان و پرحرارت باشد. اگر بعد از گذشت زمان و طولانی شدن رابطه‌تان، از خودتان غافل شوید، ممکن است این احساس را به همسرتان بدهید که از او خسته شده‌اید یا این رابطه دیگر برایتان مهمه نیست.

بازدید: 68