1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون رای)
Loading...

برای پول در اوردن ببینید دست به چه کار هایی می زنند

مطمنا تا بحال در اطراف تون ادم هایی رو دیدید و یا سراغ دارید که برای پول در اوردن دست به هر کاری میزنند . اما در این ویدیو ما قصد داریم که 9 تا از عجیب و غریب ترین راه های پول در اوردن رو براتون معرفی کنیم که قطعا با شنیدن شون شوکه خواهید شد.
پس لطفا لایک وشیر وکامنت یادتون نره و اگه از کانال ما خوشتون اومد حتما ان را به دوستان تون هم معرفی کنید.

۱. عزاداران حرفه‌ای

این یک شغل واقعی است. به عزاداران حرفه‌ای پول داده می‌شود تا کاری کنند مردم باور کنند که شخص متوفی فرد بسیار مهمی بوده است.

2.فروش موی انسان

– بله، شما درست شنیدید. بعضی ها واقعا موی سر خود را برای استفاده در اکستنشن مو می‌فروشند. موی دست نخورده‌ی انسان یعنی مویی که رنگ نشده باشد ارزشمندترین نوع مو است که متاسفانه، این مسئله معمولا با فقر در ارتباط است.

۳. بازی کردن

از روزگار بازی های قدیمی زمان بسیاری گذشته است. قبلا، بازی کردن فقط راهی بود برای سرگرم شدن و گذران اوقات فراغت بود. اما حالا بازیکن‌هایی وجود دارن که در زمینه بازی های کامپیوتری بسیار حرفه ای می باشند البته این همه‌ی ماجرا نیست، بازیکن‌های حرفه‌ای وجود دارند که میلیون‌ها دلار از این صنعت کسب درآمد می کنند.

۴. تی‌شرت پوشیدن

ما هر روز این کار را انجام می‌دهیم، اما جیسون سادلر کسی بود که رویاهای بزرگی داشت، و تصمیم گرفت برای امرار معاش تی‌شرت بپوشد. او با شرکت‌ها تماس می‌گرفت تا تی‌شرت آنها را بپوشد و هرچند این ایده مزخرف به نظر برسد، اما کاملا موفقیت آمیز بود! جیسون خیلی زود مجبور شد کسی را استخدام کند تا به درخواست‌هایی که از کسب و کارش می‌شد رسیدگی کند.

۵. مسافر چپان

در ژاپن، شهرهای بزرگ آنقدر مملو از جمعیت هستند که حتی به آدم‌ها پول داده می‌شود تا مسافران مترو را مثل کنسرو ماهی داخل قطارها بچپانند. اگر چندان از کنسرو شدن بدتان نیاید، مسافر چپان ها برای هل دادن شما به درون قطار در ایستگاه‌های مترو حاضر به خدمت هستند.

۶. پزشکان مخصوص خودکشی

بازدید: 13