1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون رای)
Loading...

با شریک عشقی تون بچگانه صحبت کنید و اورا شگفت زده کنید.حتما ببینید

• حرف زدن با لحن بچه‌گانه تکلم به شیوه حرف زدن با یک بچه کوچک، یا حتی با یک حیوان خانگی است.
و در این نوع صحبت کردن معمولا از اسم‌ها و لقب‌های ساختگی،‌ احساسات بازیگوشانه اغراق شده، تغییر لحن یا آهنگ گفتار استفاده می‌شود. بعضی وقتا هم ممکن است کلمات و جملات شکسته در آن به کار رود.
• شواهد تا کنون نشان می دهد که گفتگوی کودکانه رفتاری کاملا سالم است که برای روابط عاشقانه سودمند است.. اما اوقاتی هم هست که بهتر است این طور حرف زدن را کنار بگذاریم چون تأثیر منفی در بر دارد. مثلا موقع صحبت کردن در جمع یا در یک گفتگوی جدی و یا اگر شریک زندگی شما آن را نمی‌پسندد. اما ما در ادامه 4 دلیل برای مفید بودن بچگانه حرف زدن بین زوج ها را برایتان شرح خواهیم داد که مطمنا براتون جالب و جذاب خواهد بود پس لطفا در ادامه با پرشین تی وی همراه باشید و مارا سابسکرایب کرده تا بیننده ویدیوهای بعدی ما باشید

1. دلبستگی زوجین بیشتر و رابطه شان شاد تر خواهند بود!

• در یک مطالعه، محققان شرکت کنندگانی را که با یکدیگر به صورت کودکانه صحبت می کردند بررسی کردند و متوجه شدند که دلبستگی آنها ایمن تر است یعنی زمانیکه در کنار شریک عشقی شان هستند احساس راحتی دارند و کمتر احساس تمایل به فاصله گرفتن از شریک عشقی شان را دارند.

• جالب توجه است که کسانی که باهم بچگانه صحبت می کردند در شکل گیری رابطه به اوج رسیده بودند. تقویت بچگانه حرف زدن بین زوج ها باعث تقویت پیوندهای احساسی خواهد شد. به همین دلیل زوج هایی که می خواهند بیشتر به یکدیگر نزدیک شوند شروع می کنند به بچگانه حرف زدن.

2. لقب گذاشتن برای یکدیگر زوج ها را به هم نزدیک تر می کند!

• لقب گذاشتن مثل “جوجه ی من” “عسل من” و … فرم دیگری از کودکانه حرف زدن است. محققان استفاده از لقب را در 154 زوج ازدواج کرده که در مراحل مختلفی از ازدواجشان بودند مورد بررسی قرار دادند و دریافتند که زوج های تازه بیشتر برای هم لقب می گذارند.

• در واقع زوج های تازه دو برابر بیشتر از کسانی که مدت زمان طولانی از ازدواج شان می گذشت از القاب مختلف استفاده می کردند.

• از همه مهم تر استفاده از این نوع القاب پیش بینی کننده ی رضایت بیشتر از رابطه در زن و شوهر است.

در نتیجه، اگر چه ممکن است به نظر بی احترامی باشد، اما حتی استفاده از نام حیوانات می تواند نقش مهمی را ایفا کند و پیوندی عاشقانه بین دو نفر ایجاد کند

لطفا لایک شیر و کامنت یادنون نره و منتظر ویدیوهای بعدی ما باشید

بازدید: 8