1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون رای)
Loading...

با رعایت این موارد میتونید دل هر دختری رو ببرید و عاشق خودتون کنید

بسیاری از افراد گمان می کنند برای دل بردن از دختر مورد علاقه شان باید سوار ماشین لوکس شوند، در خانه ای گران قیمت زندگی کنند و چهره فوق العاده جذابی داشته باشند در حالی که جذب کردن زنان بیشتر از آن که به پول و سرمایه نیاز داشته باشد یک هنر است.پس با ما در ادامه همراه باشید تا شما هم یک هنرمند شوید.لطفا لایک و شیر کامنت یادتون نره
نگرش مثبت داشته باشید
خانم ها مردی را دوست دارند که فارغ از این که چقدر اوضاع به هم ریخته و استرس زا باشد بتواند نگرش مثبت خود را در همه شرایط حفظ کرده و به راحتی کنترل خودش را از دست ندهد.
اگرچه مثبت بودن در همه شرایط تقریبا غیر ممکن است اما مردی که بتواند به مشکلات لبخند زده و همواره به سمت جلو حرکت کند می تواند ستون محکم هر رابطه عاشقانه ای باشد و این مسئله تاثیر زیادی روی جذابیت او به جا می گذارد.
شوخ طبع باشید
خانم ها جذب مردانی می شوند که خنده به لب های آن ها می آورند و خنداندن یک خانم زمانی که بی حوصله و کسل است هنری است که هر مردی آن را ندارد.
اگر ذاتا فردی شوخ طبع هستید کارتان چندان سخت نخواهد بود با این حال در جمعی که دختر مورد علاقه تان نیز در آن جا حضور دارد باید دقت زیادی به خرج دهید زیرا هر حرفی زمان و مکان خودش را دارد و اگر در موقعیتی اشتباه بخواهید شوخی طبعی خود را به رخ بکشانید ممکن است نتیجه بسیار بدی به دنبال داشته باشد!
مردی که در عین شوخ طبعی بتواند در شرایط خاص متانت خود را حفظ کند به خودی خود بسیار جذاب خواهد بود.
کم رو باشید
شاید مرد کم رویی هستید و گمان می کنید این خصوصیت شما باعث می شود نتوانید نظر دختر مورد علاقه تان را به خود جلب کنید.
اگرچه بسیاری از مردم با شما هم عقیده هستند و گمان می کنند زنان همیشه جذب مردانی می شوند که صدای رسا و محکمی داشته باشند و خجالتی به نظر نرسند اما صادقانه بگویم این مسئله در مورد همه خانم ها صدق نمی کند!
هستند خانم هایی که چندان علاقه ای ندارند مردشان همیشه گل سر سبد مجالس باشند، آن ها ترجیح می دهند همسر آینده شان بتواند گاهی تنها شنونده یا بیننده باشد، از نظر این خانم ها کمی آسیب پذیر به نظر رسیدن می تواند بسیار جذاب باشد به شرط آن که روی تکیه گاه بودن شما اثر منفی نگذارد.
سینه پر مو داشته باشید
اگر موهای بدن تون خیلی زیاده از ظاهر خود شرمنده نباشید، حقیقت این است که بسیاری از زنان معتقدند موی بدن مردان از عوامل اصلی جذابیت آن ها به شمار می رود.
بله! ریش کامل و یک سینه پر از مو می تواند تنها چیزی باشد که برای قاپیدن دل دختر مورد علاقه تان نیاز دارید اما اگر از این خصوصیت بی بهره هستید دلسرد نشوید، حتی بدون این موها و با رعایت موارد این لیست هنوز هم می توانید جذابیت مردانه فوق العاده ای داشته باشید

بازدید: 11