1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون رای)
Loading...

افزایش فالور اینستاگرام

با سلام به شما عزیزان پرشین تی وی . همانطور که میدونید اینستاگرام نزدیک به یک میلیارد نفر کاربر فعال دارد که بسیاری از آنها به دلیل شهرت ذاتی که دارند، مورد توجه هستند و برخی هم عکاس های حرفه ای به شمار می آیند اما در این میان برخی کاربران ساده توانستند با استفاده از چند ترفند ابتدایی خود را به صدر فهرست محبوب ترین ها بکشانند و پیج خود را به یک ماشین پولساز تبدیل کنند.حال ما در این ویدیو می خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه پیج خود را به یک پیج پر بازدید و پر طرفدار تبدیل کنید پس تاپایان با ما باشید و این ویدیو را از دست ندهید.لطفا اگر تاکنون پرشین تی وی رو سابسکرایب نکرده اید مارا سابسکرایب کرده و با زدن دکمه زنگوله بیننده اخرین ویدیو های ما باشید.

اولین قدم: برای محبوب کردن صفحه اینستاگرام رفتن سراغ اکانت تان است. شما باید برای صفحه اینستاگرام خود یک نام ساده انتخاب کنید که در صورت جست و جو به راحتی پدا شود. دراین قسمت بهتر است توضیح کوتاهی بدهید.

دومین قدم: استفاده از یک عکس هنری برای عکس پروفایل است. ضمنا از گذاشتن اشیا برای عکس پروفایل به شدت پرهیز کنید، زیرا باعث می شود کاربران به شما اعتماد نکنند. همچنین بهتر است در مورد نوشتن علایق شخصی خود در اینستاگرام تردید نکنید، زیرا این کار باعث می شود کاربران بدانند با چه کسی طرف هستند.

سومین قدم: انتخاب یک دسته بندی موضوعی برای عکس های تان است. اشکالی ندارد که خارج از این دسته بندی هم عکس های مختلفی بگذارید اما داشتن موضوع واحد کمک می کند دیگر کاربران بدانند با چه صفحه ای رو به رو هستند. طبقه بندی موضوعی از قبیل ورزش، آشپزی، کتاب، رنگ، لباس، طبیعت و غیره کمک می کند عکس های شما بهتر

بازدید: 9